Інвестиційна програма

Опис заходів інвестиційної програми ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт» на 2018 рік

Основна мета програми полягає у забезпеченні необхідного рівня експлуатаційної надійності роботи обладнання, поступовій реконструкції з метою поліпшення техніко-економічних показників, зниження питомих витрат, а також ліквідації нераціональних втрат матеріальних та енергетичних ресурсів за рахунок реконструкції ділянки найбільш зношених теплових мереж по вул. Миру в м. Шостка із застосуванням попередньо-ізольованих труб.

Інвестиційна програма розрахована на 2018 рік і впровадження її є необхідним заходом для безперебійного забезпечення тепловою енергією споживачів.

Заходи Інвестиційної програми відповідають пріоритетним напрямкам формування інвестиційних програм в частинах зменшення втрат в теплових мережах, та зменшення витрат паливно-енергетичних ресурсів, у тому числі природного газу .

Інвестиційною програмою передбачено:

- II етап реалізації проекту реконструкції магістральної теплової мережі на ділянці від ВТ 154 до ВТ 161 по вул. Миру, м. Шостка – на ділянці 12,5 м (2L); на 128,45 тис. грн (вартість матеріалів);

- I етап реалізації проекту реконструкції магістральної теплової мережі на ділянці ВТ 152 до 154 по вул. Садовий бульвар, м. Шостка на 2097,16 тис. грн.

1. Реконструкція магістральної теплової мережі на ділянці від ВТ 154 до ВТ161 по вул. Миру

Характеристика ділянки магістральної теплової мережі № 1,

що підлягає реконструкції:

Ділянка теплової мережі від ВТ 154 до ВТ 161 була введена в експлуатацію в 1979 році.

Трасу тепломережі прокладено по дворовій території багатоповерхових будинків та вона перетинає проїзну частину вул. Миру.

Труби тепломережі Ø426х8 розташовані в непрохідних каналах та ізольовані мінераловатними матами.

Загальна довжина тепломережі на плані робочого проекту «Реконструкція магістральної теплової мережі на ділянці віл ВТ 154 до ВТ 161 по вул. Миру м. Шостка» - 118,4 м у двотрубному вимірі. I етап реконструкції вищезазначеної ділянки виконується згідно інвестиційної програми протягом 2017 року. II етап реконструкції передбачається на 2018 рік.

Інвестиційною програмою на 2018 рік передбачається завершення реконструкції 12,5 м (у двотрубному вимірі). Роботи планується виконувати господарським способом, вартість матеріалів, для закінчення реконструкції, складає 128,45 тис. грн (без ПДВ). Реконструкцією передбачена заміна зношених труб магістральної теплової мережі по вул. Миру від ВТ 154 до ВТ 161 на попередньо ізольовані труби Ø426/560, які прокладені безканальним способом. В місцях переходу через проїзну частину та на відстані менше 5 м від фундаменту житлового будинку прокладання виконано в непрохідному каналі зі збірного залізобетону.

Теплові камери зі збірного залізобетону існуючі, де передбачено влаштування запірної арматури на відгалуженнях для регулювання відпуску теплової енергії до споживачів та контрольно-вимірювальних приладів. Компенсацію температурних деформацій передбачено за рахунок встановлення осьових сильфонних компенсаторів.

2.Реконструкція магістральної теплової мережі на ділянці від ВТ 152 до ВТ 154 по вул. Садовий бульвар, м. Шостка

Ділянка теплової мережі від ВТ 152 до ВТ 154 була введена в експлуатацію у 1978 році.

Траса тепломережі перетинає частину бульвару та дворової території та проходить по території мікрорайону.

Труби тепломережі Ду 400, 150, 125 розташовані в непрохідних каналах та ізольовані мінераловатними матами.

Загальна довжина тепломережі на плані робочого проекту «Реконструкція магістральної теплової мережі на ділянці від ВТ 152 до ВТ 154 по вул. Садовий бульвар, м. Шостка» – 138,99 м. Реконструкцією передбачена заміна зношених труб магістральної теплової мережі по вул. Садовий бульвар від ВТ 152 до ВТ 154. Прокладання трубопроводів підземне, безканальне, з сталевих електрозварних труб з попередньо нанесеною ізоляцію з пінополіуретану з поліетиленовим захисним шаром . Компенсацію температурних деформацій передбачено за рахунок встановлення осьових сильфонних компенсаторів та компенсації в кутах повороту траси. Система теплопостачання – закрита чотирьохтрубна. Діаметр трубопроводів умовний – DN400, DN150, DN125.

Інвестиційною програмою на 2018 рік передбачається виконання I етапу реконструкції на 2097,16 тис. грн (без ПДВ). Спосіб виконання – господарський.

Загальний обсяг фінансування Інвестиційної програми складає 2225,61 тис. грн (без ПДВ). З них за рахунок амортизаційних відрахувань – 1188,32 тис. грн; за рахунок виробничих інвестицій з прибутку – 1037,29 тис. грн.