Проект інвестиційної програми у сфері теплопостачання на 2020 рік

Проект інвестиційної програми ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт» на 2020 рік у сфері теплопостачання.

Інвестиційна програма розроблена відповідно Порядку розроблення, погодження та виконання інвестиційних програм суб΄єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг за №1059 від 31.08.2017р., розрахована на 2020р. і впровадження її є необхідним заходом для безперебійного забезпечення тепловою енергією споживачів під час опалювального сезону.

Заходи Інвестиційної програми відповідають пріоритетним напрямкам формування інвестиційних програм в частинах зменшення втрат в теплових мережах, та зменшення витрат паливно-енергетичних ресурсів, у тому числі природного газу, підвищення рівня надійності обладнання .

Загальний обсяг фінансування інвестиційної програми – 3678,54тис. грн (без ПДВ):

-за рахунок амортизаційних відрахувань – 2358,11тис. грн

-за рахунок інших коштів – 1320,43тис. грн.

В тому числі

- на виробництво – 1135,31тис. грн

- на транспортування – 2542,1 тис. грн

- на постачання – 1,13 тис. грн

Інвестиційною програмою передбачені наступні заходи:

- придбання двох котлів «Navi III 1060 » для котельні по вул. Маяковсього,5;

- придбання двох насосів рециркуляції для котельні по вул.

6-ої Гв. Дивізії;

- реконструкція теплових мереж з використанням попередньо ізольованих труб діаметром від 89мм до 426мм;

- модернізація комп΄ютера відділа збуту.

Придбання двох котлів «Navi III 1060 » для котельні по вул. Маяковського,5, дасть можливість провести реконструкцію котельні, що значно підвищить рівень надійності обладнання, ефективність його роботи, та якості надаваємих послуг.

Інвестиційною програмою передбачається придбання двох насосів рециркуляції GIGA 40/1 – 39/3.0 з частотним регулюванням(WILO, Німеччина), для котельні по вул. 6-ої Гв. Дивізії для зменшення інтенсивності зовнішньої корозії труб поверхонь нагріву сталевих водогрійних котлів.

Інвестиційною програмою передбачаєтьбся реконструкція ділянок теплових мереж діаметрами від 89мм до 426мм, з використанням попередньо-ізольованих труб. Всі ділянки тепломережі, на яких запланована реконструкція, згідно інвестиційної програми на 2020рік, внаслідок тривалої експлуатації знаходяться в аварійному стані, майже щорічно усуваються пориви під час опалювального сезону, для чого приходиться відключати споживачів від теплопостачання, та під час гідравлічних випробувань. Підприємство не зможе гарантувати безперебійного теплопостачання споживачам, не виконавши реконструкцію теплових мереж, передбачених в інвестиційній програмі.

Інвестиційною програмою передбачена модернізація комп΄ютера відділа збуту з заміною накопичувача HDD. Це дозволить поліпшити якість роботи комп΄ютера, підвищить його продуктивність, збільшить об΄єм пам΄яті.

Всі роботи інвестиційної програми планується виконувати господарським способом.

Please publish modules in offcanvas position.