Новости

ТОВ «ШП»Харківенергоремонт» повідомляє про те, що рішенням виконкому Шосткинської міської Ради від 26.10.2018р. № 295 встановлено тариф на теплову енергію для бюджетних установ, вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії в розмірі 1550,94 грн за 1 Гкал без ПДВ, в т.ч тариф на виробництво теплової енергії в розмірі 1510,53 грн за 1 Гкал без ПДВ.

Інформація про наміри встановлення тарифу на теплову енергію для бюджетних установ, вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії по ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт».

Згідно Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії», тарифи на теплову енергію для суб’єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, теплоелектростанції та когенераційні установки, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також для потреб населення встановлюються на рівні 90 відсотків діючого для суб’єкта господарювання тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Згідно Закону України від 21.03.2017р. № 1959- VIII «Про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії», тарифи на теплову енергію для суб’єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, теплоелектростанції та когенераційні установки, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також для потреб населення встановлюються на рівні 90 відсотків діючого для суб’єкта господарювання тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

27 вересня 2018 року у приміщенні ДНЗ «Шосткинський центр професійно-технічної освіти» за адресою: вул. Гагаріна, буд. 21 , м. Шостка відбулось відкрите обговорення (відкрите слухання): щодо встановлення тарифів на виробництво теплової та відпуск електричної енергії Шосткинської ТЕЦ на 2019 рік ТОВ «ШП»Харківенергоремонт»; про схвалення Інвестиційної програми Шосткинської ТЕЦ ТОВ «ШП»Харківенергоремонт» на 2019 рік; про схвалення Інвестиційної програми у сфері теплопостачання ТОВ «ШП»Харківенергоремонт» на 2019 рік.

Протоколи відкритого обговорення:

Страница 1 из 4

Please publish modules in offcanvas position.