Новини

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, 28 вересня 2020 року відбулось відкрите обговорення (відкрите слухання) питання щодо встановлення тарифів на виробництво теплової енергії по ТЕЦ ТОВ «ШП «Харківенергоремонт» на 2021 рік.

Оприлюднюється проект постанови щодо внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ»

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 09 вересня 2020 року, схвалено проект постанови «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ».

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ».

Проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» оприлюднюється з метою одержання зауважень та пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет за посиланням (pr_201-2020.pdf) .

Про проведення відкритого обговорення щодо розгляду питання про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ТЕЦ по ТОВ «ШП «Харківенергоремонт» на 2021 рік

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, повідомляємо про проведення відкритого обговорення питання щодо встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ТЕЦ на 2021 рік.

Відкрите обговорення відбудеться 28 вересня 2020 року о 10:00 за адресою: вул. Гагаріна,1 , м. Шостка, ТОВ «ШП «Харківенергоремонт».

Зауваження та пропозиції по суті питання, що пропонується до слухання від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються з 16 по 25 вересня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: ТОВ «ШП «Харківенергоремонт» вул.Гагаріна 1, 41100 м.Шостка; e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript., тел. (05449) 4-28-83.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи, (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

17 серпня 2020 року в режимі онлайн на платформі Skype, відбулось відкрите обговорення (відкрите слухання) питання щодо внесення змін до переліку ремонтних робіт по ТЕЦ ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт» на 2020 рік

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення відкритого обговорення питання щодо внесення змін до переліку ремонтних робіт по ТЕЦ ТОВ «ШП»Харківенергоремонт»

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, повідомляємо про проведення відкритого обговорення питання щодо встановлення тарифів на послугу з постачання гарячої води ТОВ «ШП»Харківенергоремонт».

Страница 1 из 12

Please publish modules in offcanvas position.