Новини

Інформаційне повідомлення (30.06.2022)

ТОВ "ШП"Харківенергоремонт" інформує споживачів про намір встановлення/зміни тарифів на комунальні послуги відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130.

За вимогами діючого Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою КМУ від 01.06.2011 р. № 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги", суб"єкти господарювання зобов"язанні щорічно (до 1 липня) подавати уповноваженому органові відповідної територіальної громади, на території якої провадиться діяльність, заяву і розрахунки тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води на планований період з метою їх встановлення на рівні економічно обґрунтованих витрат.

Інформація про наміри встановлення тарифу на теплову енергію для бюджетних установ,вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії по ТОВ "Шосткинське підприємство "Харківенергоремонт"

(15.02.2022)

Згідно Закону України від 21.03.2017р. № 1959-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії", тарифи на теплову енергію для суб"єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, теплоелектростанції та когенераційні установки, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також для потреб населення встановлюються на рівні 90 відсотків діючого для суб"єкта господарювання тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів.

ТОВ "ШП"Харківенергоремонт" інформує споживачів про намір встановлення/зміни тарифів на комунальні послуги відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130.

На даний час для підприємства встановленінаступні тарифи:

Інформаційне повідомлення щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії для категорії інші споживачіу зв'язку із зміною ціни природного газу у січні 2022р.

Перерахунок вартості теплової енергії та послуги з постачання теплової енергії для інших споживачів за січень 2022 року, буде здійснено відповідно до постанови КМУ від 10 листопада 2021р. № 1209 "Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв"язку із зміною ціни природного газу".

Обгрунтування

Інформаційне повідомлення щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії для інших споживачіву зв'язку із зміною ціни природного газу у грудні 2021р.

Перерахунок вартості теплової енергії та послуги з постачання теплової енергії для інших споживачів за грудень 2021 року, здійснено відповідно до постанови КМУ від 10 листопада 2021р. № 1209 "Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв"язку із зміною ціни природного газу".

Страница 1 из 18