Новости

Повідомлення

Категория: Новости

28 вересня 2017 року у приміщенні ДНЗ «Шосткинський центр професійно-технічної освіти» за адресою: вул. Гагаріна, буд. 21 , м. Шостка відбулось відкрите обговорення (відкрите слухання) з питань щодо:

Подробнее: Повідомлення

Інформаційне повідомлення

Категория: Новости

Інформаційне повідомлення про проведення відкритого обговорення проектів щодо встановлення тарифів на виробництво теплової та відпуск електричної енергії Шосткинської ТЕЦ, щодо схвалення Інвестиційної програми Шосткинської ТЕЦ, щодо схвалення Інвестиційної програми у сфері теплопостачання ТОВ «ШП»Харківенергоремонт» на 2018 рік.

Подробнее: Інформаційне повідомлення

Повідомлення

Категория: Новости

05 вересня 2017 року у приміщенні ДНЗ «Шосткинський центр професійно-технічної освіти» за адресою: вул. Гагаріна, буд. 21 , м. Шостка відбулось відкрите обговорення (відкрите слухання) з питань щодо:

Подробнее: Повідомлення

Інформаційне повідомлення

Категория: Новости

Про проведення відкритого обговорення щодо коригування тарифів на виробництво електричної та теплової енергії Шосткинської ТЕЦ для бюджетних установ та інших споживачів, щодо коригування тарифів на теплову енергію і послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів ТОВ «ШП»Харківенергоремонт».

Подробнее: Інформаційне повідомлення

Вниманию потребителей!

Категория: Новости

Администрация ООО «ШП «Харьковэнергоремонт» доводит до сведения шосткинцев информацию о том, что для потребителей, пользующихся субсидиями по оплате за услуги централизованного отопления, предприятием в сентябре 2016 г. произведен расчет неиспользованных субсидий (поступивших на лицевые счета потребителей в течение отопительного периода 2015-2016 гг.) для оплаты за фактически предоставленные им за прошлый отопительный период услуги теплоснабжения.

Подробнее: Вниманию потребителей!