Інформаційне повідомлення

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення відкритого обговорення щодо коригування тарифів на теплову енергію і послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів, щодо внесення до Інвестиційної програми у сфері виробництва, транспортування, постачання теплової енергії на 2018р. коштів як додаткове джерело фінансування по ТОВ «ШП»Харківенергоремонт»

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, повідомляємо про проведення відкритого обговорення проектів:

1) Щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води населенню та гарячого водопостачання для бюджетних, інших споживачів.

2) Щодо внесення до Інвестиційної програми у сфері виробництва, транспортування, постачання теплової енергії на 2018р. коштів як додаткове джерело фінансування.

Відкрите обговорення проектів відбудеться « 24 « січня 2018 року о 16:00 в приміщенні ДНЗ «Шосткинський центр професійно-технічної освіти» за адресою: вул. Гагаріна, буд. 21 , м. Шостка.

Зауваження та пропозиції по суті питання, що пропонується до слухання від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 23 січня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: ТОВ «ШП»Харківенергоремонт» вул.Гагаріна 1, 41100 м.Шостка; e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел. (05449) 4-28-83.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи, (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Дата розміщення повідомлення 09.01.2018 р.

Loading...

Loading...

Please publish modules in offcanvas position.