Інформація щодо повірки лічильників гарячої води.

Інформація щодо повірки лічильників гарячої води.

Шановні споживачі послуги централізованого постачання гарячої води! Адміністрація ТОВ «ШП» Харківенергоремонт» доводить до вашого відома наступне.

           На виконання вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017р. № 2119 та відповідно до постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води» від 07.11.2017р. № 1375, нашому підприємству з 01.01.2018р. встановлено тарифи на централізоване гаряче водопостачання, з яких вилучено витрати пов’язані з обслуговуванням, монтажем-демонтажем та повіркою  індивідуальних засобів обліку гарячої води. Відповідно із введенням в дію зазначених тарифів, споживач самостійно за свої кошти виконує монтаж-демонтаж і повірку лічильника.

            Відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», всі засоби вимірювальної техніки, в тому числі засоби обліку гарячої води, підлягають періодичній повірці. Всі роботи пов’язані з періодичною повіркою (демонтаж, транспортування та монтаж) здійснюються за рахунок власників засобів вимірювальної техніки. Споживачу надсилається від підприємства повідомлення про строк повірки. Після чого призначається дата розпломбування лічильника, що виконується лише працівником ТОВ «ШП» Харківенергоремонт», тільки після того, як контролер записав останні показники та зняв пломбу, абонент має право знімати лічильник.

            Повірку засобів вимірювальної техніки виконують повірочні лабораторії підприємств і організацій, які мають ліцензії на їх проведення, зокрема в м.Шостка це: Шосткинська філія ДП «Сумистандартметрологія»; ТОВ»ШП»Харківенергоремонт». Споживач має право сам обрати виконавця робіт з повірки лічильника.

            Термін повірки – до 30 діб. Оплата за гарячу воду за цей період проводиться за середнім споживанням протягом трьох попередніх місяців. Після повірки в паспорті лічильника ставиться відмітка, або видається спеціальне свідоцтво, а на прилад наноситься  тавро. Якщо лічильник не відповідає метрологічним стандартам, це засвідчується довідкою про його непридатність. Після повірки та встановлення, лічильник знову пломбується контролером підприємства, про що складається акт.  Показники лічильника, який не пройшов повірку і не прийнято до обліку – не враховуються, а розрахунки за спожиту воду проводяться за нормами споживання.  Абонентам, у яких термін повірки лічильників води прострочений, нарахування за послуги централізованого постачання гарячої води будуть проводитись у відповідності до норм споживання. Лічильник є власністю споживача, він несе повну відповідальність за утримання та його експлуатацію.

           Вартість проведення повірки одного лічильника гарячої води  діаметром 15 мм для фізичних осіб, яку здійснює  ТОВ «ШП» Харківенергоремонт» складає:

  • за місцем використання (на дому) - 141,98 грн.;
  • на стаціонарному обладнані - 74,80 грн. та вартість опломбування - 40,33 грн.

           Оплатити вартість робіт з повірки та опломбування лічильників гарячої води можна  без комісії  у касі підприємства (графік роботи: понеділок- п’ятниця 08.00-16.00 год., обідня перерва 12.00-13.00 год.).

            Звертаємо увагу споживачів, що оплату робіт (послуг), пов’язаних з повіркою, також можна здійснити в будь-якому відділенні банку чи Укрпошти. Перед здійсненням платежу радимо дізнатися про розмір комісії, встановлений банком або Укрпоштою.

           Також нагадуємо про можливість оплати спожитих послуг теплопостачання та гарячого водопостачання без комісії. Не платіть комісію – сплачуйте у касі підприємства!

          Більш детальну інформацію щодо проведення повірки лічильників можна отримати за адресою:  м.Шостка, вул. Гагаріна, 1. Телефон для довідок: (05449) 4-28-78

Please publish modules in offcanvas position.