Про встановлення тарифу на теплову енергію для бюджетних установ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Згідно Закону України від 21.03.2017р. № 1959- VIII «Про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії», тарифи на теплову енергію для суб’єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, теплоелектростанції та когенераційні установки, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також для потреб населення встановлюються на рівні 90 відсотків діючого для суб’єкта господарювання тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів.

Тарифи на виробництво теплової енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також для потреб населення визначаються для суб’єктів господарювання, що здійснюють виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, теплоелектростанції та когенераційні установки, як різниця між тарифом на теплову енергію, встановленим відповідно до частини четвертої цієї статті, і тарифами на транспортування та постачання теплової енергії, що визначаються на рівні діючих для суб’єкта господарювання тарифів на транспортування та постачання теплової енергії, виробленої з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів.

Котельня по вул. Шкільна,1 побудована у 1990 році. Основний вид діяльності котельні – виробництво теплової енергії для опалення середньої школи № 6. Котельня працює виключно в опалювальний період. З метою економії газового палива на котельні було проведено реконструкцію та введено в експлуатацію два водогрійних котли, які призначені для спалювання низькокалорійної відхідної сировини такої як деревина, тирса, солома.

У зв’язку з вищезазначеним, рішенням виконкому Шосткинської міської Ради від 28.09.2018р. № 275 встановлено тариф на теплову енергію для бюджетних установ, вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії в розмірі 1606,03 грн за 1 Гкал без ПДВ, в т.ч тариф на виробництво теплової енергії в розмірі 1565,62 грн за 1 Гкал без ПДВ.

Рішення виконкому :

01 02

Please publish modules in offcanvas position.