ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ (18.03.2020)

Інформація про наміри встановлення тарифу на теплову енергію для бюджетних установ, вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії по ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт».

Згідно Закону України від 21.03.2017р. № 1959-VIII «Про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії», тарифи на теплову енергію для суб’єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, теплоелектростанції та когенераційні установки, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також для потреб населення встановлюються на рівні 90 відсотків діючого для суб’єкта господарювання тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів.

На відкритому засіданні НКРЕКП 17 березня 2020 року постановою № 629 встановлено тариф на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для потреб бюджетних установ на рівні 1185,81 грн за Гкал без ПДВ для ТОВ «ШП «Харківенергоремонт». У зв’язку з чим планується встановити тариф на теплову енергію для бюджетних установ, вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії на котельні по вул. Шкільна, 1 в розмірі 1067,23 грн за Гкал без ПДВ, в т.ч. тариф на виробництво теплової енергії 733,59 грн за Гкал без ПДВ.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення відповідної інформації за адресою: ТОВ «ШП «Харківенергоремонт», вул.Гагаріна, 1.

Оприлюднено 18.03.2020р.

Please publish modules in offcanvas position.