ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ (30.03.2020)

Про проведення відкритого обговорення питання щодо встановлення тарифів на послугу з постачання гарячої води ТОВ «ШП «Харківенергоремонт»

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, повідомляємо про проведення відкритого обговорення питання щодо встановлення тарифів на послугу з постачання гарячої води ТОВ «ШП «Харківенергоремонт».

Відкрите обговорення відбудеться 10 квітня 2020 року о 10:00 за адресою: вул. Гагаріна, буд. 1 , м. Шостка., ТОВ «ШП «Харківенергоремонт»

Зауваження та пропозиції по суті питання, що пропонується до слухання від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються з 31 березня по 09 квітня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: ТОВ «ШП «Харківенергоремонт» вул.Гагаріна, 1, м.Шостка, 41100 ; e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript., тел. (05449) 4-28-83.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи, (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Дата розміщення повідомлення 30.03.2020 р.

Обґрунтування щодо розгляду питання

про встановлення тарифів на послугу з постачання гарячої води для всіх категорій споживачів по ТОВ «ШП»Харківенергоремонт»

Законом України «Про житлово-комунальні послуги», який набув чинності у повному обсязі з 01.05.2019 року, передбачено приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом. Законом визначено нову класифікацію житлово-комунальних послуг, зокрема передбачено послугу з постачання гарячої води, визначено нову систему взаємовідносин, що виникатимуть у процесі надання та споживання послуги; передбачено різні моделі договірних відносин у сфері комунальних послуг; змінено підходи до формування тарифів на комунальні послуги та нарахування плати споживачам. З метою приведення норм у відповідність до чинного законодавства, з метою спрощення, прискорення та удосконалення процедури встановлення тарифів на послугу з постачання гарячої води суб'єктам природних монополій у сфері теплопостачання, регулювання яких здійснюється НКРЕКП, Департаментом із регулювання відносин у сфері теплопостачання розроблено проект «Порядок формування тарифів на послугу з постачання гарячої води» та «Процедура встановлення тарифів на послугу з постачання гарячої води».

Підприємство має намір звернутись до НКРЕКП із заявою з відповідними розрахунками та підтверджуючими матеріалами щодо встановлення тарифів на послугу з постачання гарячої води для всіх категорій споживачів за вимогами вищезгаданих Порядку та Процедури встановлення тарифів. Метою зміни тарифів є встановлення економічно обгрунтованих тарифів відповідно до чинного законодавства.

Тарифи формуються для наступних категорій споживачів: населення, бюджетні установи , інші споживачі.

У розрахунку тарифів на послугу з постачання гарячої води враховані наступні фактори.

Річний план надання послуги з постачання гарячої води споживачам, які отримують послугу без використання індивідуальних теплових пунктів зформований з урахуванням планованих обсягів теплової енергії та холодної води з урахуванням норм споживання житлово-комунальних послуг на постачання гарячої води, затверджених органами місцевого самоврядування.

У розрахунку витрат на придбання холодної води на послугу з постачання гарячої води, враховані тарифи на водопостачання на рівні 7,92 грн/м3 без ПДВ, згідно рішення виконкому Шосткинської міської ради від 27.11.2019р. № 359, затверджені для КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», які набули чинності з 01.12.2019р.

Вартість теплової енергії за категоріями споживачів розрахована відповідно до тарифів на теплову енергію, встановлених Постановою НКРЕКП від 17.03.2020р. № 629 та становлять для:

- населення - 1162,19 грн./Гкал без ПДВ;

- бюджетних споживачів – 1185,81 грн/Гкал без ПДВ;

- інших споживачів – 1193,08 грн/Гкал без ПДВ;

З урахуванням вищезазначеного прогнозований рівень тарифів на послугу з постачання
гарячої води
складе.

Найменування

Діючий тариф, грн за 1 м3 з ПДВ

Прогноз, грн за 1м3 з ПДВ

Зміна тарифу, %

Для потреб населення

93,22

78,26

-16 %

Для потреб бюджетних установ

94,19

79,66

-15 %

Для потреб інших споживачів

96,64

80,09

-17 %

Рішення Регулятора з питань встановлення тарифів набирають чинності з дня, наступного за днем їх опублікування на офіційному вебсайті НКРЕКП.

Please publish modules in offcanvas position.