Оприлюднюється проект постанови.

Оприлюднюється проект постанови щодо внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ»

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 09 вересня 2020 року, схвалено проект постанови «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ».

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ».

Проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» оприлюднюється з метою одержання зауважень та пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет за посиланням (pr_201-2020.pdf) .

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 17 вересня 2020 року включно у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript..

Відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» на 2020 рік» (щодо внесення змін до ремонтної програми без зміни тарифів на виробництво теплової енергії) відбудеться 21 вересня 2020 року о 10:00 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за адресою: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, каб. 311.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту постанови НКРЕКП приймаються до 17 вересня 2020 року включно у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript..

Please publish modules in offcanvas position.