Інформаційне повідомлення

Інформаційне повідомлення

Інформація про наміри встановлення тарифу на теплову енергію для бюджетних установ, вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії по ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт»

Згідно ст.20 Закону України “Про теплопостачання” з метою  стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії, тарифи на теплову енергію для суб’єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, теплоелектростанції та когенераційні установки, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також для потреб населення встановлюються на рівні 90 відсотків діючого для суб’єкта господарювання тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів.

ТОВ «ШП«Харківенергоремонт» з 01.10.2023р має намір (надано розрахунки до ОМС) щодо встановлення тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для  потреб бюджетних установ на рівні 2917,12 грн за Гкал без ПДВ. У зв’язку з чим прогнозний тариф на теплову енергію для бюджетних установ,  вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії на котельні по вул.Шкільна, 1 складає 2625,41грн за Гкал без ПДВ, в т.ч. тариф на виробництво теплової енергії 1872,16 грн за Гкал без ПДВ.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення відповідної інформації за адресою: ТОВ «ШП«Харківенергоремонт», вул.Леоніда Каденюка, 1, м.Шостка; e-mail: info@shkhaer.com.ua, тел. (05449) 4-28-83.

Share this content:

Адміністрація

Коментарі закрито.