Інформаційне повідомлення

Інформаційне повідомлення

Інформація про наміри встановлення тарифу на теплову енергію для бюджетних установ, вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії по ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт»

Згідно ст.20 Закону України “Про теплопостачання” з метою  стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії, тарифи на теплову енергію для суб’єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, теплоелектростанції та когенераційні установки, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також для потреб населення встановлюються на рівні 90 відсотків діючого для суб’єкта господарювання тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів.

ТОВ «ШП «Харківенергоремонт» з 01.10.2024 р. має намір (надано розрахунки до ОМС) щодо встановлення тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для  потреб бюджетних установ на рівні 3033,02 грн за Гкал без ПДВ. У зв’язку з чим прогнозний тариф на теплову енергію для бюджетних установ,  вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії на котельні по вул. Шкільна, 1 складає 2729,72 грн за Гкал без ПДВ, в т.ч. тариф на виробництво теплової енергії 1885,19 грн за Гкал без ПДВ.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення відповідної інформації за адресою: ТОВ «ШП «Харківенергоремонт», вул.Леоніда Каденюка, 1, м.Шостка; e-mail: info@shkhaer.com.ua, тел. (05449) 4-28-83.

Share this content:

Адміністрація

Коментарі закрито.